o nas

SESKO od 15 lat specjalizuje się w kompleksowej realizacji elementów architektonicznych  - projektowaniu, produkcji i montażu fasad aluminiowych i stalowych, okien i drzwi na  obiektach użyteczności publicznej, w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym.

Sesko to prężny i rozwojowe przedsiębiorstwo planowo i precyzyjnie zarządzane oraz silnie zmotywowane na sukces. Sukcesy zawdzięczamy również własnej integracji i wspaniałej, niemal rodzinnej atmosferze, jaka panuje w naszej firmie.

Liczne grono zadowolonych klientów, zarówno instytucjonalnych jaki i indywidualnych jest najlepszą wizytówką naszej firmy. Pragniemy abyście Państwo również dołączyli do tego grona. Chętnie odpowiemy na zapytania ofertowe, przygotujemy wycenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia zdjęć naszych dotychczasowych realizacji.

NASZE ATUTY

- dysponujemy własnym zakładem zatrudniającym dobrze przygotowanych specjalistów i wyposażonym w profesjonalne maszyny
- posiadamy autoryzację wiodących dostawców systemów oraz innych kluczowych materiałów i technologii
- służymy doradztwem w zakresie doboru materiałów pod względem wymagań funkcjonalnych, parametrów technicznych oraz planów budżetowych
- indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dostosowujemy ofertę do oczekiwań Klientów
- oferujemy kompleksową obsługę w jednym miejscu od oferty, poprzez projektowanie, profesjonalną dokumentację wykonawczą i powykonawczą,  produkcję i montaż.
- zapewniamy krótkie terminy realizacji projektów